УКР РУС ENG 
   

Правящие архиереи


НИКОДИМ, Епископ Житомирський і Новогра-Волинський

В миру - Виктор Васильевич Горенко
Родился 26.02.1972
Хиротония - 04.06.2007
На кафедре с 14.06.2011

ИРИНЕЙ, Епископ Нежинский и Прилуцький

В миру - Валентин Анатольевич Семко
Родился 11.06.1963
Хиротония - 10.06.2007
На кафедре с 10.06.2007

ВЛАДИМИР, Епископ Владимир-Волынский и Ковельський

В миру - Константин Павлович Мельник
Родился 26.11.1968
Хиротония - 11.06.2007
На кафедре с 14.06.2011

ПАНТЕЛЕИМОН, Епископ Ивано-Франковский и Коломыйский

 
 

В миру - Михаил Васильевич Луговой
Родился 11.05.1967.
Тезоимеництво - 9 августа
Хиротония - 19.10.2007
На кафедре з 19.10.2007

ЄВЛОГІЙ, єпископ Сумський і Охтирський

У миру - Євген Анатолійович Гутченко
Народився 21.03.1967
Тезоіменитство - 7 вересня
Хіротонія - 25 листопада 2007
На кафедрі з 17.11.2008

ІОАСАФ, єпископ Кіровоградський і Новомиргородський

У миру - Петро Іванович Губень
Народився 08.04.1961
Тезоіменитство - 17 вересня (4 вересня за старим стилем)
Хіротонія - 16.12.2007
На кафедрі з 10.02.2011

АНТОНИЙ, Епископ Александрийский и Светловодский

В миру — Боровик Александр Анатольевич
Родился ― 30 марта 1968 года
Хиротония — 18.05.2008
На кафедре с 11.11.2008
ВОЛОДИМИР, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський

У миру — Станіслав Миколайович Орачов
Народився — 08.09.1973
Хіротонія — 22.11.2008
На кафедрі — з 23.12.2010
ІОСИФ, єпископ Конотопський і Глухівський

У миру — Олексій Олександрович Масленіков
Народився 03.11.1978
Хіротонія — 18.11.2008
На кафедрі  з 23.12.2010

АЛІПІЙ, єпископ Джанкойський і Роздольненський

У миру - Анатолій Васильович Козолій
Народився 27.10.1971.
Тезоіменитство – 30 серпня
Хіротонія – 14.02.2010
На кафедрі з 14.02.2010

ФІЛАРЕТ, єпископ Новокаховський і Генічеський

Голова Літургічно-богослужбової комісії при Священному Синоді УПЦ

У миру — Звєрєв Юрій Олегович
Народився 10.05.1971
День тезоіменитства: 2 грудня
Хіротонія — 12.02.2011
На кафедрі з 12.02.2011

сообщение отправлено
ДІОНІСІЙ, єпископ Шепетівський і Славутський

У миру - Дмитрій Олексійович Константинов
Народився 07.07.1960
Тезоіменитство - 16 жовтня
Хіротонія - 18.06.2011
На кафедрі з 18.06.2011
МИКОЛАЙ, єпископ Кременчуцький і Лубенський

Народився 06.09.1977
Тезоіменитство – 22 травня
Хіротонія - 19.06.2011
На кафедрі з 19.06.2011
RSS-материал
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная Церковь



Обратная связь: presschurch@gmail.com



        Система Orphus