УКР РУС ENG 
   

Викарные архиереи


ПАВЕЛ, Митрополит Вишгородський і Чорнобильський

Вікарій Київської Митрополії,
Постійний член Священного Синоду УПЦ,
Голова Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів,
намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври


У миру - Петро Дмитрович Лебідь
Народився 19.04.1961.
Тезоіменитство - 12 липня
Хіротонія - 19.04.1997
 

МИКОЛАЙ, Архієпископ Білогородський

Вікарій Київської Митрополії

У миру - Іван Михайлович Грох
Народився 05.09.1954.
Тезоіменитство - 19 грудня
Хіротонія - 16.07.1992
ОНУФРІЙ, Архієпископ Ізюмський

Вікарій Харківської єпархії

У миру - Олег Володимирович Легкий
Народився 27.03.1970.
Тезоіменитство - 1 червня
Хіротонія - 22.04.2000

ВОЛОДИМИР, Архієпископ Почаївський

Вікарій Київської Митрополії,
намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври


У миру - Віорел Лазарович Мороз
Народився 15.08.1959.
Тезоіменитство - 28 липня
Хіротонія - 03.12.2000

АНТОНИЙ, Архиепископ Бориспольский

Викарий Киевской епархии,
Голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ

Ректор Киевских Духовных Академии и Семинарии

В миру - Иван Иванович Паканич
Родился 25.08.1967.
Тезоименитство - 23.07
Хиротония - 26.11.2006

ОЛЕКСАНДР, Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський

Вікарій Київської Митрополії
Секретар Предстоятеля Української Православної Церкви

У миру - Драбинко Олександр Миколайович
Народився - 18.03.1977
Хіротонія - 19.02.2007

АРСЕНІЙ, Архієпископ Святогірський

Вікарій Донецької єпархії

У миру - Ігор Федорович Яковенко
Народився 21.06.1968.
Тезоіменитство - 21 травня
Хіротонія - 05.12.2005
МЕЛЕТІЙ, Єпископ Хотинський

Вікарій Чернівецької єпархії
У миру - Валентин Володимирович Єгоренко
Народився 17.07.1962. Тезоіменитство 6 червня
Хіротонія - 30.07.2006
На кафедрі з 30.07.2006

ОЛЕКСІЙ, Єпископ Білгород-Дністровський

Вікарій Одеської єпархії
У миру: Сергій Олександрович Гроха
Народився 27.09.1972.
Тезоіменитство - 25 лютого
Хіротонія - 19.08.2006
На кафедрі з 19.08.2006

ВАРНАВА, Епископ Макеевский

Викарий Донецкой епархии
В миру - Вячеслав Юрьевич Филатов
Родился 21.04.1953
Тезоименитство - 17 января
Хиротония - 11.02.2007

ИЛАРИЙ, Епископ Макаровский

Викарий Киевской Митрополии
Ректор Катехизаторско-регентского духовного училища и иконописной школы Киевской епархии УПЦ

В миру - Эдуард Степанович Шишковский.
Родился 18.04.1969.
Хиротония - 29.07.2007.

Епископ Яготинский

Викарий Киевской Митрополии

В миру - Владимир Васильевич Демьянив
Родился 09.07.1953.
Хиротония - 16.11.2007.

ОЛЕКСАНДР, єпископ Городницький

Вікарій Київської Митрополії

У миру — Василь Костянтинович Нестерчук
Народився 11.11.1950
Хіротонія — 16.11.2008
НЕКТАРІЙ, єпископ Дубнівський

Вікарій Рівненської єпархії

У миру — Сергій Миколайович Фролов
Народився — 17.07.1961
Хіротонія — 20.11.2008

ЄВЛОГІЙ, єпископ Новомосковський

Вікарій Дніпропетровської єпархії

У миру — Василь Олексійович Пацан
Народився — 06.06.1970
Тезоіменитство – 7 вересня
Хіротонія — 13.12.2009

НИКОДИМ, єпископ Рокитнянський

Вікарій Білоцерківської єпархії

У миру — Барановський Микола Миколайович
Народився — 15.05.1975
Тезоімеництво — в 3-ю неделю после Пасхи (праведных Иосифа и Никодима)
Хіротонія — 25.12.2010

ФІЛАРЕТ, єпископ Дрогобичський

Вікарій Львівської єпархії,
Голова Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки

У миру — Сергій Іванович Кучеров
Народився: 09.08.1972
Хіротонія: 02.01.2011.
ФЕОДОСІЙ, єпископ Броварський

Вікарій Київської Митрополії

Народився — 31.08.1974
Хіротонія — 06.01.2011
Тезоіменитство - 16 травня
ІОНА, єпископ Обухівський

Вікарій Київської єпархії
Намістник Свято- Троїцького Іонинського монастиря
Голова Синодального відділу   у  справах молоді



В миру Черепанов Максим Олександрович
Народився 29. 12. 1971 р.
Тезоіменитство 22 січня
RSS-материал
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная Церковь



Обратная связь: presschurch@gmail.com



        Система Orphus