УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир удовстоїв архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема ордена святого апостола Андрія ПервозванногоВаше Вископреосвященство!

Дорогий Владико !

Прийміть Наші сердечні вітання з 15-ю річницею Вашої Архієрейської хіротонії !

Ваше служіння Святій Церкві є прикладом  духовного житя для багатьох віруючих. Труди, що Ви несете з самого початку створення Криворізької єпархії свідчать про Вашу щирість та відданість Церкві Христовій. Ви зуміли втілити в собі найдорогоцінніші якості християнина – любов до Бога та ближнього. Вашими зусиллями з поєднанням талановитих здібностей проповідника та адміністратора відновилося духовне життя Криворізького краю: побудовані величні собори та храми, відкриті недільні школи, ведеться активна соціальна робота. Ваша відповідальність до послухів, що покладаються священноначаллям Нашої Церкви, та мудре  керівництво стали запорукою любові до Вас священнослужителів та віруючих Криворізької єпархії.

В день Вашого Ювілею підносимо молитви до милосердного Господа за Ваше здоров’я та многоліття . Бажаємо Вам духовної радості та помочі Божої в архіпастирських трудах.

На увагу до церковних заслуг та з нагоди Вашого Ювілею вважаємо можливим удостоїти Вас Ордену УПЦ святого  апостола Андрія Первозванного.

З любов’ю

† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви
 

 


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com