УКР РУС ENG 
   

КРИВИЙ РІГ. Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив урочистості з нагоди 15-річчя утворення єпархії



28-29 вересня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя заснування Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рога, 15-річчя утворення Криворізької єпархії та 15-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема.

28 вересня, у переддень свята ікони Божої Матері "Призри на смирення" митрополит Павел очолив Всенічне бдіння в кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили архієреї, які прибули на святкування, а також духовенство Кривого Рогу.

Після закінчення богослужіння, в рамках святкування ювілейних дат, владикою Павлом було звершено освячення настінних розписів нижнього храму на честь Всіх святих.

В день свята, 29 вересня, за Божественною літургією митрополиту Павлу співслужили: митрополити Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон; архієпископи Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Криворізький і Нікопольський Єфрем, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Полтавський і Миргородський Філіп; єпископи Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Олександрійський і Світловодський Антоній, Кременчуцький і Лубенський Миколай, а також духовенство Криворізької єпархії.

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел передав боголюбивій криворізькій пастві й правлячому архієрею слова привітань від Блаженнішого Митрополита Володимира. Потім Владика Павел звернувся до численного зібрання віруючих із повчальними словами на тему історичного шляху Криворізької єпархії під благословенням Божим і преподобних отців Києво-Печерських.


За матеріалами сайту Києво-Печерської Лаври

 











Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная Церковь



Обратная связь: presschurch@gmail.com