УКР РУС ENG 
   

Святіший Патріарх Кирил звернувся до організаторів і учасників IV Всеукраїнського фестивалю ЗМІ православнихДорогі брати й сестри!

Сердечно вітаю всіх вас, присутніх у ці дні в м. Балаклаві для участі в роботі IV Фестивалю православних ЗМІ.

В епоху інформаційних технологій, в умовах стрімкого розвитку засобів комунікації кожне слово про Євангельську істину знаходить особливу значущість, бо багаторазово зростає аудиторія, що прислухається до спасенного гласу Церкви. Разом із тим православна присутність у засобах масової інформації накладає величезну відповідальність на всіх, хто має відношення до подібної форми проповіді про Христа. Безперечно, вельми актуальним і важливим є одне з головних завдань Фестивалю — надати практичної допомоги розвитку інформаційної мережі Української Православної Церкви.

Керівники та представники православних ЗМІ покликані завжди пам'ятати про те, що вони не просто розповідають про історію християнства або сучасне життя громади віруючих. Ваше покликання — бути проповідниками Правди Божої і церковної єдності. На телебаченні і радіо, у пресі та Інтернеті, на рівні єпархіальних прес-служб, у спілкуванні зі світськими журналістами — завжди і скрізь ви повинні ясно і переконливо свідчити світові про неминущу красу та істину Святого Православ'я.

Сподіваюся, що під час проведення Фестивалю ви ефективно використаєте надані вам можливості обмінятися досвідом роботи, який згодом допоможе вам у вашому непростому, але дуже затребуваному Церквою і суспільством служінні.

Нехай допомога Божа супроводжує всіх вас у майбутніх трудах, благих справах і починаннях.

+Кирил,
Патріарх Московський і всієї Русі

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com