УКР РУС ENG 
   

КОМЕНТАР. Прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко: «Сповідь по телефону — неможлива, це може бути лише духовна бесіда»Інтернетом поширилася інформація про те, що в «православних храмах Києва в листопаді з’явиться послуга — сповідь по телефону».

Це сталося тому, що журналіст, який звертався за коментарем до голови Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякона Сергія Косовського, неправильно зрозумів і передав думку.

Дійсно, Українська Православна Церква працює над тим, щоб створити власний call-центр, «телефон довіри», а також запустити програмний додаток для мобільних телефонів. Зокрема в call-центрі можна буде поспілкуватися зі священнослужителями на будь-які духовні теми, а також дізнатися довідкову інформацію щодо розташування храмів, святинь, розкладу богослужінь тощо.

Щодо Таїнства сповіді, то його звершення по телефону є неможливим. По телефону можливі духовна бесіда чи духовна настанова.

Кожне Таїнство — це дві частини: видима, обрядова, і невидима, духовна. Через Таїнство діє Сам Господь і Дух Святий. Як у людині поєднані душа і тіло, так і Таїнство складається з видимої частини — обряду та невидимої — дії Святого Духа. Для Православної Церкви звершення Таїнства без безпосередньої при цьому участі людини — неможливо і є неприродним.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com