УКР РУС ENG 
   

Підписано протокол про взаємодію між Київською духовною академією і Університетом Фрібурга (Швейцарія)14 листопада в ректораті університету Фрібурга (Швейцарія) відбулася офіційна зустріч ректора Київської духовної академії архієпископа Бориспільського Антонія (Паканича) з ректором університету Гвідо Фергаувеном.

З боку Київської духовної академії у зустрічі взяли участь проректор з науково-богословської роботи доцент Володимир Вікторович Бурега, секретар Вченої ради протоієрей Володимир Коцаба і викладач ігумен Сільвестр (Стойчев). З боку Університету Фрібурга у зустрічі взяла участь професор Барбара Халленслебен.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва. Можливими сферами  були визнані: обмін студентами  викладачами, обмін досвідом в галузі сучасних педагогічних методик, спільне проведення наукових симпозіумів, конференцій і семінарів, реалізація спільних видавничих проектів, обмін науковими, навчальними та іншими матеріалами, що представляють взаємний інтерес.

Сторони також досягли згоди про підготовку та підписання в майбутньому більш детального договору про співпрацю. Підготовка проекту договору покладено на уповноважених представників сторін. Від Університету Фрібур таким представником призначена професор Барбара Халленслебен. Від Київської духовної академії - проректор з науково-богословської роботи доцент Володимир Бурега.

Учасники зустрічі висловили сподівання, що співпраця між Університетом Фрібурга та Київській духовній академії послужить справі зміцнення дружніх відносин між богословськими освітніми центрами різних країн і буде сприяти справі християнського свідчення сучасному світові.

Після закінчення переговорів архієпископ Антоній підніс у дар Університету Фрібурга картину із зображенням Києво-Печерської Лаври, а також видання Київської духовної академії.

15 листопада, за результатами  зустрічі, що відбулася напередодні, архієпископ Антоній і ректор Університету Фрібурга Гвідо Фергаувен підписали протокол про намір регулярного співробітництва.
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com