УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон взяв участь у науково-практичному семінарі «Хвороби бджіл, колапс бджолиних сімей та найбільш ефективні способи оздоровлення»18 - 19 листопада на базі Київоблбджолопрому пройшов Міжнародний семінар на тему:  «Хвороби бджіл, колапс  бджолиних сімей  та найбільш ефективні способи оздоровлення»

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира участь у заході взяв вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон.

Перед початком роботи форуму Преосвященніший владика відправив молебень, після чого звернувся до організаторів та учасників із словами настанови.

Далі  перед присутніми виступив директор Київоблбджолопрому Валерій Домбровський, а продовжилася робота семінару виступами учасників.

Цьогоріч, у семінарі взяли участь доповідачі з трьох країн – України, Росії та Сербії. Вчені, провідні  фахівці галузі, винахідники та новатори. Головним завданням, що поставлено  - дати відповідь  виробникам продукції бджільництва на актуальні питання у боротьбі з хворобами бджіл. Актуальність семінару  полягає у поглиблені знань з бджоловодства та застосування практичного досвіду, що принесе користь як і мирянам так і монастирям, які займаються цією справою. За словами самих учасників в Україні такого рівня заходи по змісту і суті ще не проводились.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com