УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ взяв участь у церемонії складання присяги військовослужбовцями частини №3066 управління Північного територіального Київського командування Внутрішніх військ МВС України330 молодих солдатів військової частини №3066 управління Північного територіального Київського командування внутрішніх військ МВС України 19 листопада прийняли військову присягу на вірність українському народові. На святкову церемонію приїхали батьки солдатів зі всієї України.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира участь в урочистих заходах узяв Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Августин архієпископ Львівський і Галицький. Його супроводжували: архімандрит Лука (Винарчук) — заступник голови Відділу, священик Василій Стецяк — головний військовий священик Київського гарнізону, а також настоятель храму при військовій частині на честь святителя Миколая Чудотворця священик Олександр Ващик. Владика Августин звернувся до молодих солдатів із вітальним словом і благословив їх на сумлінну та чесну службу.

Під час заходів перед присутніми виступили військовослужбовці спеціального батальйону почесної варти Внутрішніх військ МВС України, а молоді солдати продемонстрували урочисте проходження стройовим кроком та проходження з піснею.

Після проведення навчання та стажування новоспечені правоохоронці виконуватимуть важливі державні завдання з конвоювання, екстрадиції та охорони

підсудних у Києві та Чернігові, а також підтримуватимуть правопорядок в Чернігівській області.

Насамкінець командир військової частини полковник Кулик Михайло Вікторович провів зустріч з батьками молодих солдатів, розповів їм про особливості строкової та контрактної служби у Внутрішніх військах. Також всіх бажаючих ознайомили з побутом солдатів.
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com