УКР РУС ENG 
   

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народженняВаше Блаженство!

Від мене особисто та всього особового складу Збройних Сил України прийміть сердечні вітання та найщиріші побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваше покликання служіння Богові та Святій Православній Церкві — це великий подвиг і взірець самовідданого продовження апостольської справи Хрестителя Русі — Великого Князя Володимира.

Ваше велике, наповнене любов’ю і молитвою до Господа серце, впродовж усього життя віддане людям та священній спадщині Святого Вселенського Православ’я.

Ваша життєва мудрість, високий авторитет богослова та церковного діяча здобули Вашому Блаженству заслужену повагу серед Українського народу та в усьому християнському світі.

Висловлюю велику вдячність Вашому Блаженству за духовну підтримку Збройних Сил України!

Впевнений, що плідна співпраця Збройних Сил України та Українською Православною Церквою й надалі буде вагомим чинником підвищення бойової готовності військ та зміцнення морального духу особового складу Українського війська!

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я на многая і благая літа.

Нехай Ваше слово, любов і молитва й надалі слугують людям і незалежній Україні!

З глибокою шаною та повагою,

Г.М. Педченко,
Начальник Генерального штабу —
Головнокомандувача Збройних Сил України,
генерал-полковник


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com