УКР РУС ENG 
   

Київська духовна академія та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник підписали договір про співпрацю



1 грудня,  в рамках урочистого відкриття XVI Міжнародних Могилянських читань, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній і генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Марина Громова підписали договір про співпрацю.

Договір передбачає реалізацію спільних проектів у сфері наукової, науково-видавничої, науково-просвітницької, науково-експозиційної, науково-організаційної та музейної роботи. Академія і заповідник домовилися про організацію спільних конференцій, семінарів, круглих столів, тематичних лекторіїв, розробку спільних науково-дослідних проектів, обмін літературою з питань, що мають загальний інтерес.

Підписаний договір став результатом традиції співпраці Київської духовної академії з Києво-Печерським заповідником, яка склалася в останні роки. Тільки протягом 2011 року заклади виступили співорганізаторами трьох міжнародних наукових конференцій, а також разом підготували до друку видання «Записок святителя Петра Могили». Академія і заповідник сподіваються, що після підписання договору їх співпраця отримає більш системний характер і вийде на якісно новий рівень.

Сайт КДАіС





Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная Церковь



Обратная связь: presschurch@gmail.com