УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У 20-ту річницю Збройних Сил України постійний член Священного Синоду УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр очолив Літургію у Києво-Печерській Лаврі6 грудня в Україні відзначають 20-ту річницю Збройних Сил України.  Цього дня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, постійний член  Священного Синоду УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні  голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина та вікарія Київської Митрополії єпископа Макарівського Іларія звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням молилися керівники Міністерства оборони України на чолі із очільником відомства Михайлом Єжелєм, керівники Генерального штабу та представники військових частин. Під час відправи військовослужбовці причастилися Святих Христових Таїн.

Після відправи був відслужений молебень, по завершенні якого архієпископ Августин поздоровив військовослужбовців з ювілеєм Збройних Сил України, а також, з благословення Блаженнішого Владики, вручив міністру оборони України Михайлу Єжелю орден рівноапостольного князя Володимира І-ступеню.

У слові-відповіді, Михайло Броніславович відзначив добру традицію, за якою у День Збройних Сил військовослужбовці розпочинають свято  молитвою у Києво-Печерській Лаврі.
 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com