УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На території Державного історико-меморіального Лук'янівського заповідника відбулося освячення хрестів церкви великомучениці Катерини7 грудня на території Державного історико-меморіального Лук'янівського заповідника відбулося освячення хрестів на банях відтвореної церкви на честь святої великомучениці Катерини.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, чин освячення звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій за участі духовенства кладовищенського благочиння м. Києва.

На  богослужінні були присутні начальник управління ритуальних послуг м. Києва Фролов Б.М., директор Лук'янівського заповідника Назарчук В.Ф. парафіяни та представники громадських організацій.

Лук'янівське кладовище засновано у 1878 році, у 1911 році освячено храм вмч. Катерини, який було знищено у 1972 році. У 30-ті роки на території кладовища проводилися масові поховання розстріляних у стінах НКВС у тому числі і духовенство (свщмч. Костянтин (Дьяков), свящ. Глаголєв та Едлинський, епископ Панкратій, епископ Василій Богдашевський чернецтво та віруючи). У 1994 році кладовищу надали статус заповідника.


Сайт Київської Митрополії


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com