УКР РУС ENG 
   

Київським духовним школам передано у дар велике зібрання книг по біблеїстиціПрофесор Рудольф Мозес подарував бібліотеці Київських духовних шкіл свою бібліотеку, яка налічує більше 3000 томів

Пан Рудольф Мозес, котрий  викладав Святе Письмо Старого Завіту в університетах Констанца (Німеччина), а потім в Майнці (Німеччина), передав Київській духовній академії свою бібліотеку, що збиралася кілька десятиліть. Збори містить безліч книг, в тому числі рідкісних, на європейських мовах (переважно німецькою) по герменевтиці, біблійній археології, біблійним мовав, історії та ін.

Транспортування бібліотеки організована турботами благодійного фонду "Реновабіс" і особисто професора Барбари Халленслебен (Фрібур, Швейцарія).

Під час візиту делегації Київської духовної академії в університет Фрібур, ректор КДА архієпископ Бориспільський Антоній зустрівся з професором Мозесом. Владика ректор подякував професора за цінний дар, і вручив пам'ятні подарунки пану Мозесу, а також тим, хто взяв участь в організації доставки бібліотеки до Києва.

Сайт КДАіСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com