УКР РУС ENG 
   

ГРЕЦІЯ-УКРАЇНА. Голова ВЗЦЗ УПЦ супроводив правицю великомученика Димитрія до Елладської Православної Церкви10-11 грудня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі із головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром відвідала Верійську Митрополію Елладської Православної Церкви, куди супроводила правицю великомученика Димитрія Солунського.

10 грудня чесна десниця великомученика Димитрія була доставлена в аеропорт м. Салонік.  В аеропорту святиню зустрічав Високопреосвященніший Митрополит Верійський, Наусський і Кампанійський Пантелеімон. Після прибуття до Салонік делегація Української Православної Церкви, разом із зустрічаючими відбула до м. Верія. У той же день делегація відвідала монастир Богородиці Товра.

У неділю, 11 грудня, архієпископ Олександр у співслужінні митрополита Верійського Пантелеімона та  єпископа Фермупольського Димитрія  звершив Божественну літургію у кафедральному соборі  Верійської  Митрополії на честь преподобного Антонія Верійського.

У той же день делегація відвідала резиденцію Митрополитів Верійських і Наусських, Верійський скит святого Іоанна Предтечі та печеру святителя Григорія Палами, монастир Сумела, де вклонилися древній чудотворній іконі Божої Матері, а також святим мощам угодників Божих, що зберігаються у монастирі.

Ввечері  делегація відбула на Україну.

Нагадаємо, що Всеукраїнський хресний хід  із мощами святого великомученика Димитрія Солунського тривав із 7 листопада по 10 грудня.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com