УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій освятив накупольні хрести храму Різдва Христового на Березняках13 грудня, у день пам'яті апостола Андрія Первозванного, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Різдва Христового на Березняках.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, благочинний Південно-східного церковного округу протоієрей Всеволод Рибчинський, настоятель храму протоієрей Василій Біляк і духовенство міста.

Після літургії було звершено урочистий чин освячення накупольних хрестів храму.

За активну участь в будівництві храму були удостоєні церковних нагород: Святослав Нечитайло, Андрій Біба, Едуард Ставицький, Юрій Худяков, а також ряд благодійників приходу.

Житловий масив Березняки побудований на місці села Кухмистерської Слобідки, парафіяльний храм якого був побудований у другій половині XVIII століття і зруйнований в 1930-х роках.

Прихід був відроджений в 1990-і роки. В1996 р. відбулася перша літургія в тимчасово пристосованому приміщенні (в актовій залі ЖЕКу № 1402). У 2000 р. Був освячений храм. У 2004 р. розпочато будівництво культурно-просвітницького центру.

Сьогодні, у ювілейний рік 15-річчя з дня вчинення першу Божественну літургію на Березняках, над масивом засяяли Хрести собору Різдва Христового.

Сайт Київської Митрополії


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com