УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представник Української Православної Церкви прийняв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України14 грудня в конференц-залі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України під головуванням Народного депутата України В.С. Марущенка відбулось засідання Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві. 

До порядку денного засідання було включено наступні питання: 1. Підведення підсумків діяльності Громадської ради у 2011 р. (доповідь: В.С. Марущенко). 2. Щодо забезпечення викладання предметів духовно-морального спрямування (інформація: Р.І. Євтушенко, К.М. Левківський, В.С. Марущенко). 3. Розгляд проекту плану діяльності Громадської ради на 2012 р. 4. Різне.

За сприянням Громадської ради у поточному році, зокрема, при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України було створено Робочу  групу з вивчення питання визнання дипломів і наукових ступенів випускниками вищих духовних навчальних закладів України а також засновано Благодійний фонд “Християнська освіта”.  

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира? Українську Православну Церкву на цьому заході представляв заступник Уповноваженого УПЦ з питань вищої освіти і науки, заступник голови Синодального молодіжного відділу УПЦ архімандрит Гавриїл (Кризина). 
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com