УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон взяв участь у відкритті Благодійного ярмарку на Соборній площі Києво-Печерської Лаври15 грудня на Соборній  площі Києво-Печерської Лаври відбулося відкриття Благодійного ярмарку «Три мішечки від Миколая». Захід з нагоди дня Святого Миколая проводять Українська Православна Церква  та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у відкритті взяв участь вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон.  Разом з владикою на відкритті були присутні заступник міністра культури  України Юрій Богуцький та директор Заповідника Марина Громова.

Ярмарок розпочався урочистим запаленням першої Благодійної лаврської ялинки.

Цього ж дня розпочав свою роботу «Пошта Святому Миколаю». Малеча може власноруч написати листа Святому Миколаю зі своїм побажанням та покласти його до спеціальної ярмаркової скрині. По завершенні заходу Оргкомітет Благодійного ярмарку визначить найцікавіші, найщиріші листи. І діти отримають подарунки, які просили у Святого Миколая.

Також на Соборній площі відбулось нагородження переможців загальноміського конкурсу листівок «Добрий Миколай».

Всі діти, що прийшли цього дня до Лаври отримали іконки із зображенням святителя Миколая Чудотворця.

Благодійний ярмарок триватиме з 15 по 19 грудня.

Фоторепортаж

Детальніше про ярмарок  >>>


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com