УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона освятив хрест при в’їзді в село Велика Вільшанка та хрест на храм в ім’я преподобного Іони Київського в місцевому жіночому монастирі13 грудня, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона освятив хрест при в’їзді в село Велика Вільшанка Васильківського району Київської області.

Цього ж дня єпископ Іона у місцевому жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Відрада» («Утішання»), якиє є подвор’єм Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря, освятив хрест на храм в ім’я преподобного Іони Київського. На освяченні були присутні настоятелька обителі ігуменя Арсенія (Воспянська) з сестрами обителі.

Жіночий монастир на честь ікони Божої Матері «Відрада» («Утішання») в селі Велика Вільшанка Васильківського району Київської області було відкрито рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви 11 листопада 2008 року (Журнал засідання №97). Обитель зводиться з елементами архітектури монастирів на Святій горі Афон. На цей час побудовано сестринський корпус з головним храмом на честь ікони Божої Матері «Відрада» («Утішання»), тривають оздоблювальні внутрішні роботи та благоустрій території.

Друга монастирська церква — в ім’я преподобного Іони Київського — перша і поки що єдина в Україні, присвячена канонізованому в 1995 році засновнику монастиря на честь Святої Трійці в Києві. Розташований храм на третьому поверсі головного корпусу. Хрест, що увінчав його, виготовлений також за зразками афонських накупольних хрестів.Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com