УКР РУС ENG 
   

ГРУЗІЯ-УКРАЇНА. Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона відвідав з паломницьким візитом ГрузіюЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона на чолі делегації з України відвідав святині Грузії.

Візит тривав з 5 по 9 грудня і включав паломництво до монастирів і храмів столиці Грузії Тбілісі, древньої столиці — Мцхети та інших міст. Зокрема українські паломники відвідали печерний монастир Давид Гареджі, заснований святим Давидом в V столітті, могилу святої рівноапостольної Ніни в монастирі Бодбе, кафедральний собор Грузії Самеба (Трійця). У колишній столиці Іверії — древня назва Грузії — Мцхеті гості вклонилися святиням собору Светицховелі, зведеному на місці поховання Хітона Христового, монастирів Шио Мгвимського, Джварі тощо.

Біля всіх святинь були піднесені молитви про здоров’я та одужання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира.

Перебуваючи в Грузії, єпископ Обухівський Іона також мав зустріч з митрополитом Боржомським і Бакуріанським Серафимом та митрополитом Алавердським Давидом. Грузинські архіпастирі неодноразово відвідували Україну, тож з великою теплотою пригадували гостинність боголюбивого українського народу. 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com