УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Продовжується акція милосердя «Добро є»18 грудня,  з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Іллінському храмі міста Києва в межах акції милосердя «Добро є» відбулась ще одна визначна подія.

За підтримки благочиння міста Києва та Всеукраїнської громадської організації «Лествиця», до свята Миколи Чудотворця тридцять недільних шкіл столиці отримали матеріальну допомогу. Шкільні дошки, письмові столи та канцелярські предмети одразу після закінчення урочистої частини заходу спеціальним транспортом були доставлені до місця призначення. Навчальну літературу отримали всі без винятку недільні школи міста.

Зі словом привітання до чисельних присутніх звернувся секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва, настоятель Іллінського храму протоієрей Віталій Косовський. В свою чергу, про захід розказав голова комісії церковного просвітництва благочиння міста Києва священик Ігор Базаринский. Від Всеукраїнської громадської організації «Лествиця» слово було надане Аллі Медвецькій, яка також є завучем недільної школи, що функціонує при Іллінській церкві.

Крім недільних шкіл, подарунки до свята отримали деякі соціальні об'єкти: Київський дитячий будинок дитини «Берізка», Центр соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями у Дніпровському районі столиці, Київська міська онкологічна лікарня, декілька дитячих будинків-інтернатів тощо.

Насамкінець, присутня на святі малеча отримала від Святого Миколая солодощі.

Сайт Київської Митрополії
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com