УКР РУС ENG 
   

У Київських духовних школах відбулася конференція, присвячена 150-річчю від дня народження архієпископа Василія (Богдашевського)Співорганізаторами наукової конференції виступили Київська духовна академія та Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Конференція, присвячена життю і діяльності останнього ректора дореволюційної Київської духовної академії архієпископа Василія (Богдашевського) (1861-1933 рр.)..

До організаторів та учасників конференції з вітальним словом звернувся ректор КДА архієпископ Бориспільський Антоній. Владика ректор відзначив важливість вивчення спадщини такого видатного церковного діяча і вченого як архієпископ Василій, роки ректорства якого збіглися з найважчим періодом в історії Київської академії. На закінчення свого привітання архієпископ Антоній подякував доктору філософських наук, завідувачці кафедрою філософії та релігієзнавства НаУКМА М.Л. Ткачук за видатні праці в галузі дослідження філософської і богословської традиції дореволюційної Академії, і вручив Марині Леонідівні подарункове видання Святого Письма.

Далі учасники конференції виступили з доповідями. Після обговорення доповідей відбувся круглий стіл.

Сайт КДАіС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com