УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій освятив храм в ім’я великомученика Георгія у смт Коцюбинське25 грудня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив освячення храму в ім’я  святого великомученика Георгія Побідоносця в смт. Коцюбинське Києво-Святошинського району Київської області.

Після освячення, владика Іларій звершив у новоосвяченному храмі Божественну літургію. За богослужінням йому співслужили: благочинний Києво-Святошинського церковного округу протоієрей Василій Русінка, настоятель храму протоієрей Сергій Ткаченко та духовенство Києво- Святошинського благочинія.

По закінченні богослужіння, Преосвященний владика поздоровив настоятеля та прихожан зі святом, та передав привітання і благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

Також, з благословення Блаженнішого Владики,  єпископ Іларій вручив меценатам храму церковні ордени та благословенні грамоти.
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com