УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На Володимирській гірці біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру відбувся традиційний Подячний молебень23 грудня на столичній Володимирській гірці біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру був відправлений Подячний молебень.  Це богослужіння традиційно звершується  наприкінці кожного року.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, його очолив старійший постійний член Священного Синоду УПЦ митрополит Одеський та Ізмаїльский Агафангел, якому співслужили архієреї Української Православної Церкви та духовенство Київської єпархії.

Разом із духовенством молилися Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, голова КМДА Олександр Попов, члени уряду, народні депутати та інші високопосадовці.

За богослужінням були піднесені молитви до Господа за Українську державу та її народ, а також про одужання Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після молебню  митрополит  Агафангел зазначив, що єпископат і духовенство сьогодні сугубо молилися про здоров’я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, щоб Всевишній  "воздвиг його від одра хвороби" для подальшого спасительного служіння Церкві та народу України.

Наостанок, ієрархи та перші особи держави приклалися до ікони Хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира та  його чесних  мощей.

Фоторепортаж


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com