УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона у новорічну ніч звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому Іонинському монастиріУ ніч на 1 січня 2012 року вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона звершив Божественну літургію в монастирському храмі Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря. Богослужіння на Новий рік в обителі вже стали доброю традицією, і цієї ночі віруючих на нічній відправі було не менше, ніж на Літургії, яка була звершена о дев’ятої годині ранку.

Після Літургії владика виголосив проповідь про ставлення до свят, святкування Нового року та просте людське щастя.

Спражнє щастя, як наголосив єпископ Іона, можливе лише у Христі Іісусі. І знаходить справжнє щастя та людина, яка прагне жити у Христі та докладає до цього зусиль.

Також у своїй проповіді владика торкнувся значення подвигу мученика Воніфатія, якого Церква вшановує 1 січня. Традиційно вважається, що до цього святого слід звертатися з молитвою про зцілення від недугу пияцтва. Але не лише тим, хто потерпає від алкоголізму, є, про що просити мученика. Як зазначив владика, кожен із нас, подібно до святого Воніфатія, живе у полоні згубних звичок чи веде спосіб життя, несумісний з поняттями про благочестя, виправдовуючи свою неміч та сподіваючись виправитися згодом, колись у майбутньому. І приклад святого мученика, його готовність віддати життя за віру, може стати для нас поштовхом рішуче змінитися, зректися служіння гріху та просити в Бога сил і допомоги вести християнське життя «в усякому благочесті та чистоті».

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com