УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона на свято Різдва Христового очолив нічне богослужіння у Свято-Троїцькому Іонинському монастирі столиціУ ніч з 6 на 7 січня, коли Православна Церква відзначає свято Різдва Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона очолив нічне богослужіння в Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі. У співслужінні братії обителі в священному сані владика-намісник звершив Всеношну та Божественну літургію.

Богослужіння за монастирським уставом розпочалося 6 січня о 23:00 і тривало до 5-ої години ранку 7 січня. Весь цей час з монастиря велася пряма телетрансляція на «5 каналі».

За Літургією, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, єпископ Іона звершив хіротонію насельника Спасо-Преображенського чоловічого монастиря в селі Нещерів Обухівського району Київської області, що є скитом Свято-Троїцького Іонинського монастиря. Інока Луку (Ласкавчука), 2 січня 2012 року постриженого в рясофор, було висвячено в сан ієродиякона.

За богослужінням було прочитано Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Володимира.

У рамках просвітницького проекту Іонинського монастиря цього року для парафіян було виготовлено традиційну брошуру «Служба Різдву Христовому», яка розповсюджувалася під час богослужіння. Видання містить текст Всенічного бдіння та Літургії з паралельним перекладом та роз’ясненнями різдвяних богослужбових текстів і піснеспівів. Подібні видання виходять в світ в Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі до всіх великих та двонадесятих свят і мають на меті допомогти людині, присутній на богослужінні, зрозуміти хід служби та поринути в атмосферу радісної події, яку так урочисто святкує Православна Церква.
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com