УКР РУС ENG 
   

У Києво-Печерській Лаврі відкрилася Всеукраїнська виставка художньо-прикладної творчості осіб, засуджених до позбавлення волі12  січня, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Києво-Печерській Лаврі відбулося відкриття Всеукраїнської виставки художньо-прикладної творчості засуджених до позбавлення волі «Славімо Різдво Христове!». 

Виставка проводиться за спільної ініціативи Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи, Державної пенітенціарної служби України та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Перед відкриттям виставки було відслужено різдвяний молебень, який звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій у лаврському храмі Всіх святих, після чого відбувся концерт різдвяних піснеспівів у виконанні хору Київських духовних шкіл.

Презентація експонатів виставки пройшла в галереї «Неф» Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. У вироблені експонатів виставки взяло участь більш ніж 500 засуджених до позбавлення волі з усіх областей України, серед яких є 12 неповнолітніх засуджених та 20 жінок.

У вступних промовах владики Іларія та заступника голови Державної пенітенціарної служби Олександра Дуки було наголошено на важливості для суспільства проведення таких виставок робіт засуджених на релігійну тематику. Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко розповів про попередній відбір робіт на регіональному рівні та про подальшу долю цих експонатів, які після завершення виставки прикрасять дитячі будинки і лікарні.

Виставка триватиме в галереї «Неф» Києво-Печерської Лаври до 20 січня, після чого експонати виставки робіт засуджених презентуватимуться в галереї «Соборна» УПЦ (вул. Залізничне шосе, 3, ст. метро Либідська). 

Прес-служба Синодального відділу  тюремного служіння
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com