УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон взяв участь у святкуванні 20-ї річниці американсько-українських дипломатичних відносин20 січня  Посольство США провело концерт у київському Жовтневому палаці на відзначення 20-ї річниці встановлення американсько-українських дипломатичних відносин. Наступного тижня посольство переїжджає у новий посольський комплекс і це буде майже день у день через 20 років після того, як у Києві відкрилося перше Посольство (22 січня 1992 року).

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, участь у святкуванні взяв  вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон та співробітник ВЗЦЗ УПЦ протодиякон Ростислав Воробій.

Зокрема, владика Пантелеімон передав вітання від імені Предстоятеля Української Православної Церкви.

Історична довідка:
Сполучені Штати визнали незалежну Україну 25 грудня 1991 року. Наступного дня повірений у справах Місії Джон Гундерсен обмінявся дипломатичними нотами з Міністром закордонних справ Зленком, встановлюючи формальні відносини між Сполученими Штатами й Україною.  22 січня 1992 року в Києві було відкрито перше Посольство США.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com