УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. Голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона очолив роботу профільної конференції у рамках ХХ Міжнародних Різдвяних освітних читаньЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира голова Синодального відділу Української Православної Церкви по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона бере участь у роботі ХХ Міжнародних Різдвяних освітніх читань у Москві.

У вівторок, 24 січня, єпископ Іона у рамках напрямку «Церква і молодь» очолив роботу конференції «Виховання молоді — спільна справа Церкви й держави. Питання організації загальноцерковної системи молодіжної роботи», а також Круглий стіл «Досвід, можливості та проблеми організації молодіжної роботи на парафії».

У рамках форуму єпископ Іона виступив із доповіддю про особливості роботи з молоддю в Україні, виходячи з досвіду діяльності Синодального молодіжного відділу УПЦ.

Голова Відділу у справах молоді Київської єпархії архімандрит Іоасаф у своєму виступі поділився досвідом організації серед молоді соціальної та місіонерської діяльності.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com