УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. Голова Синодального військового відділу УПЦ взяв участь у науково-практичній конференції у рамках XХ Міжнародних Різдвяних освітніх читань25 січня, в Синодальному відділі по взаємодії зі Збройними Силами та правоохоронними установами РФ у рамках XХ Міжнародних Різдвяних освітніх читань пройшла науково-практична конференція: "Церква і Армія: досвід роботи і проблеми формування корпусу штатних військових священослужителів у Збройних Силах Російської Федерації". У роботі конференції взяла участь делегація військового відділу Української Православної Церкви на чолі з головою відділу архієпископом Львівським і Галицьким Августином.
       
Учасники конференції обговорили комплекс організаційних, правових, кадрових і інших проблем, пов'язаних з призначенням кандидатів на посади помічників командирів по роботі з віруючими військовослужбовцями, соціальні гарантії штатним військовим священнослужителям і членам їх сімей,  статус храмів у місцях дислокації військових частин, обговорили  низку інших актуальних питань, обмінялися практичним досвідом.

Від української делегації з доповідями: «Про стан та перспективи запровадження інституту військового духовенства в Україні» та «Перспективна модель штатного військового духовенства у Збройних Силах України» виступили голова відділу архієпископ Августин та секретар відділу Кулакевич В.С. відповідно.
    
Присутні підтримали пропозицію архієпископа Львівського і Галицького Августина про встановлення загальноцерковного дня святкування Собору усіх святих воїнів.
     
Днем раніше, у Московському Університеті МВС військова делегація УПЦ взяла участь у роботі секції, присвяченої взаємодії Церкви та правоохоронних органів. З доповіддю про взаємодію Синодального військового відділу з МВС України виступив заступник голови відділу протоієрей Віталій Приходько.   Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com