УКР РУС ENG 
   

Оновлено сайт Полтавської місіонерської духовної семінаріїЗ благословення Ректора Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії  архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа в інтернет-мережі з'явилася оновлена версія web-сайту Полтавської духовної школи.

Сайт духовного училища Полтавської єпархії, пізніше Місіонерського духовного училища, а нині Полтавської місіонерської духовної семінарії, був першим інтернет-сайтом Духовних шкіл України. Сайт з'явився в мережі в 2000 р. з благословення ректора Духовного училища архімандрита Филипа (Осадченко) (нині архієпископа Полтавського і Миргородського).

За час свого 11-річного існування сайт зазнав кілька змін, як зовнішнього характеру, так і внутрішнього наповнення.
Навігація по сторінках сайту дозволяє легко і швидко орієнтуватися в розділах, що докладно розкривають різні сторони підготовки учнів до пастирського служіння.

У запропонованому Інтернет-ресурсі, можна ознайомитися з наступними розділами:
«Історія» Полтавської семінарії з моменту її відкриття в 1737 році до наших днів, інформація про святих і прославлених викладачів та студентів Полтавської (Переяславської) та Словенської семінарій, спогади випускників училища та семінарії після відновлення її роботи.

 «Сьогодні» - розділ, що містить інформацію про храми, відділення Семінарії: богословсько-місіонерське, іконописне і регентське, викладацьку корпорацію, органи управління і структурні одиниці, як заочний сектор, бібліотека та ін.

 Розділ «Освіта» розповідає про навчальну, виховну та наукову роботу в учбовому закладі. Особливу увагу у виховній роботі приділено богослужбовому життю семінаристів.

«Абітурієнту» - інформаційний розділ для вступників до Полтавської семінарії.

Розділ «Місія» представляє місіонерські проекти Полтавської духовної школи: навчальні богослужіння, Агапи, біблійні та літургійні уроки, педагогічну практика у Православних літніх таборах, показ документальних та художніх фільмів, виставки, спортивні змагання, соціальне служіння, з'їзди, фестивалі, конференції.

Нововведенням для оновленого сайту стала поява на його головній сторінці «Відеоблог», завдяки якому відвідувачі сайту зможуть переглянути місіонерсько-просвітницькі телевізійні передачі, які готуються комсомольським телеканалом «ГОК-ТВ» спільно з місіонерською духовною школою.

Планується регулярне оновлення змісту сайту та поповнення його новими матеріалами. Для бажаючих обговорити актуальні питання освіти та місії діє форум.

Адреса сайту: www.missia.org.uaКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com