УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Прем'єр-Міністр Республіки Молдова помолився в Києво-Печерській ЛавріУ п'ятницю, 3 лютого, адміністрація Києво-Печерського історико-культурного заповідника та представники Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ зустріли у Києво-Печерській Лаврі Прем'єр-Міністра Республіки Молдова Пана Володимира Філата з делегацією, яка перебуває в Україні з офіційним візитом. Під час відвідин Києво-Печерської Лаври у Стефанівському приділі Успенського Собору настоятель молдо-румунської парафії м. Києва священик Димитрій Попеску звершив молебень.

Після молебню, по благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Миколай Попеску за заслуги перед Українською Православною Церквою в укріпленні духовності вручив Його Високоповажності Пану Володимиру Філату орден святителя Петра Могили - святого, що об'єднує український та молдавській народи.

По тому пан міністр передав Його Блаженству слова подяки за високу нагороду та духовну опіку, яку надає молдавській діаспорі в Україні Відділ зовнішніх церковних зв'язків УПЦ.

Нагадаємо, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, та на прохання румунської й молдавської громад міста Києва щонеділі о 9:00, а також у дні двонадесятих та великих свят в Стефанівському приділі Успенського Собору Києво-Печерської Лаври звершується Божественна Літургія румунською мовою. Богослужіння звершує співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ священик Димитрій Попеску.
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com