УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон відвідав Хрестовоздвиженську парафію с. Дівички Переяслав-Хмельницького району5 лютого, у Неділю митаря і фарисея й день пам’яті новомучеників та сповідників, за віру Христову від безбожної влади постраждалих, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, керуючий Переяслав-Хмельницьким вікаріатством єпископ Васильківський Пантелеімон відвідав Хрестовоздвиженську парафію с. Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Йому співслужили:  благочинний Переяслав-Хмельницького церковного округу архімандрит Ніл (Семенець), настоятель храму  протоієрей  Володимир Гойчук, духовенство району.

За богослужінням була відправлена Заупокійна літія за всіма спочилими  та тими, хто постраждав за віру Христову від безбожної влади у роки гонінь.

По закінченні  Літургії був відправлений молебень,  після чого владика від імені Блаженнішого Митрополита Володимира  висловив подяку за спільну молитву та вручив благодійникам  церковні нагороди -  ордени  Почаївської ікони Божої Матері: Олександру Якименку, Георгію Кагарицькому та Сергію Іванову.

Наостанок, єпископ Пантелеімон роздав парафіянам  іконки Миколая Чудотворця з благословенням Предстоятеля Української Праавославної Церкви.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com