УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона благословив створення православного молодіжного братства в податковому університеті в м.Ірпінь3 лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах молоді, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона взяв участь у презентації курсантського молодіжного братства на честь святого апостола Матфея при Національному університеті державної податкової служби України в місті Ірпінь Київської області.

Ініціатива створення братства належить офіцерам та курсантам факультету податкової міліції. Одним із них став командир І курсу майор Василь Чмелюк. У своєму виступі на початку презентації він розповів про історію братств стародавніх часів та окреслив завдання для новоствореного Свято-Матфеєвського братства. Серед них: здійснення паломництв святими місцями України, просвітницькі та соціальні акції, створення християнської баскетбольної команди тощо.

У вітальному слові до курсантів університету єпископ Іона наголосив на важливості формування християнського світогляду молодої людини в наші нелегкі часи, особливо тієї молоді, яка готується стати державними службовцями на ниві збирання податків, де існує чимало спокус і загроз для душі. 

Присутній на презентації братства заступник голови Синодального молодіжного відділу архімандрит Іоасаф (Перетятько) в своєму виступі поділився особистим досвідом створення та організації роботи молодіжної волонтерської групи при Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі, запропонував обмінюватися досвідом та здійснювати спільні проекти.

Наостанок виступив настоятель університетського Свято-Миколаївського храму при податковому університеті протоієрей Андрій Клюшев. Він розповів про історію взаємовідносин між університетською спільнотою та храмом, висловив сподівання на плідну співпрацю братства, молодіжного відділу та храму.

Наприкінці зустрічі єпископ Іона передав у дар університетській бібліотеці декілька десятків номерів православного журналу для молоді «Отрок.ua».

***
Храм в ім’я святого Миколая, Мирлікійського Чудотворця, на території Національного університету державної податкової служби України діє з грудня 1999 року. Ідея створення храму належить керівництву академії ДПС України та Державної податкової адміністрації України. За задумом, цей храм мав стати осередком духовної освіти для майбутніх податківців. Керівництво податкової служби звернулося за благословенням до Блаженнішого Митрополита Володимира. Благословення було надано, і будівництво почалося у липні 1999 року. Храм було споруджено за півроку, і 19 грудня відбулося освячення, яке здійснив Блаженніший Митрополит Володимир. Після першої відслуженої Літургії Його Блаженство вручив у дар храму частку мощей святителя і чудотворця Миколая.Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com