УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженнішого Митрополита Володимира відвідав митрополит Черкаський і Канівський СофронійУ четвер, 9 лютого, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у лікарні, де він на даний час проходить реабілітацію відвідав митрополит Черкаський і Канівський Софроній, якому згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 26 січня 2012 року доручено звершувати контроль над будівництвом Свято-Воскресенського Кафедрального Собору та Духовно-просвітницького центру Української Православної Церкви.

Митрополит Софроній доповів Його Блаженству інформацію про хід будівельних робіт та попросив Предстоятельського благословення на подальші труди з будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору та Духовно-просвітницького центру УПЦ.

Блаженніший Митрополит Володимир згідно рішення Священного Синоду вручив митрополиту Софронію відповідний указ щодо звершення ним контролю над ходом будівництва та фінансуванням будівництва Собору  та Духовно-просвітницького центру.Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com