УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Синодальному відділі благодійності було презентовано видання Інституту Соціології НАН України «Українське суспільство. Двадцять років незалежності. Соціологічний моніторинг»10 лютого, у Синодальному  відділі благодійності та соціального служіння УПЦ відбулося ознайомлення з фундаментальним виданням Інституту Соціології НАН України «Українське суспільство. Двадцять років незалежності. Соціологічний моніторинг», що напередодні було презентовано керівництвом інституту Українській Православній Церкві. 

У двотомному виданні, в якому втілена багаторічна праця науковців, всебічно відзеркалено духовно-моральні, соціокультурні та соціально-економічні аспекти життя України.
 
По благословенню Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Володимира Митрополита Київського і всієї України, Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння архідиякон Сергій Косовський висловив подяку директору Інституту Соціології академіку Валерію Вороні  та колективу співробітників за понесені труди та зазначив що дана наукова праця є вкрай важливої для Церкви в Її співпраці з державними та громадськими інститутами, та здійснення Своєї місії в сучасному українському суспільстві. 

Також отець Сергій відмітив, що в теперішній час Українська Православна Церква є повноцінним суб’єктом соціальної політики, тож дане наукове видання як важливе джерело інформації щодо стану та соціальних змін у суспільстві, дозволятиме цілеспрямовано та узгоджено з державними та громадськими організаціями та іншими партнерами, впроваджувати соціальні програми допомоги нужденним.
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com