УКР РУС ENG 
   

ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Стан митрополита Іринея стабілізувавсяДуховенство і віруючі Дніпропетровської єпархії щиро сподіваються на одужання свого архіпастиря - митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Стан владики Іринея нормалізується, але прохання про сугубу молитву за його одужання залишається актуальною. Вранці 15 лютого, у свято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, владика Іриней в клініці причастився Святих Христових Таїн. Дніпропетровський архіпастир також подякував усім за щирі та сердечні молитви.

В даний час митрополит Іриней перебуває під наглядом лікарів обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова і відчуває себе нормально. Прогнози лікарів щодо здоров'я владики Іринея оптимістичні, тому що в стані його здоров'я простежується позитивна динаміка. Архіпастир в повній свідомості, тиск стабілізувався, розмовляє, приймає відвідувачів, загальний стан йде на покращення, що свідчить про обнадійливі результати. За рекомендацією лікарів, владиці зараз необхідна перерва в його щільному робочому графіку і повний спокій.

За розпорядженням канцелярії Дніпропетровського єпархіального управління в кожному храмі і на кожній парафії щодня звершуються молебні співи про зцілення митрополита Іринея, а також сугубо поминається Його Високопреосвященство за Літургією - на проскомидії, в особливих проханнях і в молитві про недужих.

Нагадаємо, що 13 лютого керуючий Дніпропетровською єпархією митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней був екстрено госпіталізований.

Прес-служба Дніпропетровської єпархіїКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com