УКР РУС ENG 
   

ВІННИЦЯ. Голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона представив Перший всеукраїнський фестиваль православних журналів «Сімейні читання»У неділю, 19 лютого, голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона представив у Вінниці новий проект, який здійснюється під його керівництвом, — Перший всеукраїнський фестиваль православних журналів «Сімейні читання».

Проект стартував з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, за консультативної підтримки Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. У Вінниці «Сімейні читання» пройшли з благословення митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, за активної участі Вінницької єпархії.

Проведення фестивалю ініціювали провідні православні видання України – журнал для молоді «Отрок.ua» і сімейний журнал «Фамилия». Учасниками «Сімейних читань» у Вінниці стали православний сімейний журнал «Фамилия» (Київ), православний журнал для молоді «Отрок.ua» (Київ), православный журнал «Лоза» (Бердянськ), журнал для жінок «Самарянка» (Дніпропетровськ), а також журнали для дітей «Капельки» (Харків) та «Лесенка» (Бердянськ). Усі видання є некомерційними проектами для широкої читацької аудиторії. Тематика видань спрямована на популяризацію сімейних цінностей і зміцнення статусу традиційної сім'ї у суспільстві. Усі журнали входять до переліку ЗМІ, рекомендованих Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ до поширення в храмах і монастирях УПЦ.

Мета фестивалю — наочно представити видання широкому колу читачів, зробити їх більш впізнаваними і близькими людям, надати можливість читацькій аудиторії поспілкуватися з видавцями і популярними авторами.
Відкрив «Сімейні читання» митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон. У своїй промові він зокрема зробив акцент на тому, що православні молодіжні видання мають обов’язково видаватися українською, аби якомога більше людей могли читати їх рідною мовою.
 
Виступаючи з вітальним словом до гостей і учасників фестивалю, керівник проекту єпископ Обухівський Іона, голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, намісник Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря та головний редактор молодіжного православного журналу «Отрок.ua», відзначив, що фестиваль у Вінниці засвідчив, наскільки цікавим та корисним може бути живе спілкування з читачами. «"Сімейні читання" стають повноцінним майданчиком для представлення широкій аудиторії всього найкращого, що існує в православному медіа-просторі», — наголосив він.

Фестиваль проходив у форматі шестигодинного марафону презентацій, творчих зустрічей, виставок, майстер-класів та концертних виступів. У фойє Вінницького концертного залу «Плеяда» працювала виставка-ярмарок православних журналів, газет та товарів для дітей.
 
Попит на православні журнали виявився набагато вищим, ніж припускали організатори фестивалю - до 17.00 майже не залишилося примірників навіть на подарунки й автографи. Усього «Сімейні читання» відвідало близько півтори тисячі вінничан.
 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com