УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу у справах сім’ї взяв участь у ІІ Всеукраїнському батьківському форумі24-25  лютого, у Палаці Культури  КНЕУ пройшов ІІ Всеукраїнський батьківський форум.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви участь у форумі взяв голова Синодального відділу у справах сім’ї єпископ Васильківський Пантелеімон. Владику супроводжував радник Уповноваженого Президента України з питань дитини протоієрей Олег Мельничук.

Відкриваючи зібрання, Преосвященнішіший владика зачитав  організаторам та учасникам вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира.

Також у форумі  взяли участь депутати Верховної Ради України, фахівці Міністерста освіти і науки, молоді та спорту, Академії педагогічних наук України, Міністерства юстиції, представники батьківського руху зі всієї України: педагоги, юристи, психологи, лідери громадських організацій та ін.

Організатором форуму виступила Всеукраїнська громадська організація «Батьківський комітет України».

Основні цілі проведення Всеукраїнського батьківського Форуму: захист дітей і суспільства від сучасних негативних тенденцій; протистояння впровадженню антисімейних технологій; сприяння школі у виховній і просвітницькій роботі з батьками і дітьми; популяризація традиційних сімейних, моральних та духовних цінностей нашого народу.

 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com