УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив читання другої частини Покаянного канону Андрія Критського у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці28 лютого, у вівторок першої седмиці Великого посту, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив велике повечір'я з читанням другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Покровському жіночому монастирі м. Києва.

За богослужінням, владика звернувся до вірян із повчальними словами:

«Скільки сенсу, глибини і премудрості Божої в короткій молитві:" Помилуй мя, Боже, помилуй мя ... ". Все Євангельське вчення зосереджено в цих словах. Дорогі брати і сестри, ми повинні якомога частіше прикликати Ім'я Господнє, пам'ятаючи слова молитви преподобного Єфрема Сиріна: "Даруй мені бачити мої гріхи і не осуджувати брата мого". Це буде початком нашого виправлення, яке дасть можливість побачити недоліки в собі і виправити їх зміною всього нашого життя».

Преподавши благословення настоятельці монастиря ігумені Калісфенії з сестрами, митрополит Павел звернувся зі словами напуття до насельниць обителі: «Шануйте усіляку людину, моліться за немічних, подавайте руку допомоги нужденним, і тоді Бог любові і милосердя завжди буде з вами».

lavra.uaКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com