УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія».Випуск розпочинається сюжетом про панахиду за упокій душ загиблих в Афганській війні, що була звершена в «афганському» храмі м.Києва. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення нових казарм Внутрішніх військ МВС України, благодійну акцію «Молодість небайдужа», Стрітенські читання у Луцьку та про діяльність богословсько-катехізаторських курсів при Київській духовній академії.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: надання Міністерством освіти і науки Росії випускникам вищих духовних закладів можливості захищатись за світськими спеціальностями (Росія), будівництво у Москві на території ділового центру «Москва-Сіті» православного храму (Росія), надання Баварією притулку християнам-біженцям з Іраку (Німеччина), Актовий день у Мінській духовній академії (Білорусь) та міжнародну конференцію у Віфлеємі (Ізраїль).

У рубриці «Наші святині» показано фільм «Обітниця Івана Сулими» - про Свято-Покровський храм села Сулимівки Київської обл.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь, присвячену євангельському читанню про Страшний Суд: «Згадуючи слова Христа про неминучий Божий суд над всіма, за неділю до Великого посту, Свята Церква б’є в набат, щоб ми схаменулися, щоб тверезо подумали про майбуття своєї душі у вічності».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com