УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про преподобну Марію. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про свято Похвали Пресвятій Богородиці, зустріч із Блаженнішим авторів фільму «Тарас Бульба» та прем’єру кінострічки, нагородження церковними відзнаками співробітників СБУ, презентацію в КДАіС нової редакції Біблії англійською мовою, духовну опіку Церквою спецпідрозділу «Беркут» та про презентацію книги «Пентаграма, або Можливості».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: засідання Священного Синоду РПЦ (Росія), зустріч Святішого Патріарха Кирила з Блаженнішим Митрополитом Володимиром та офіційне запрошення Патріарха до України (Росія), освячення приміщення Посольства України в Росії Блаженнішим Митрополитом Володимиром (Росія), зустріч Президента Білорусі Олександра Лукашенка з єпископатом Білоруського екзархату (Білорусь), про першу в Росії конференцію, присвячену діяльності при вищих навчальних закладах домових храмів (Росія), антирелігійні законопроекти Болгарії та Таджикистану.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь, присвячену святу Похвали Пресвятій Богородиці: «Перед Творцем Вона стала представницею людства, в якій зосередилися найвищі його чесноти, що зробили Її єдину спроможною вмістити Невмістимого».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com