УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про свято Пресвятої Трійці. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про проведення Х-го міжнародного фестивалю «Кінолітопис-2009», презентацію документального фільму телерадіокомпанії «Глас» «Пересопницьке Євангеліє», благодійну акцію храмів Києва для школи-інтернату у Хмельницькій області, зустріч Зимненської ікони Богородиці у селі Білогородка, «Останній дзвоник» у київських недільних школах та про благодійну акцію до Дня захисту дітей.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: розпочалися розкопки першого поховання святителя Іоасафа Бєлгородського (Росія), стартувала загальноросійська акція «Росія без абортів», у Тбілісі буде відновлено богослужіння церковнослов’янською мовою у храмі святого апостола Іоанна Богослова (Грузія), уряд Болгарії вирішив збільшити фінансування храмів Болгарської Православної Церкви.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у день Святої П’ятидесятниці: «Живоначальна Трійця — найвеличніша таємниця. Свята Церква вчить нас, виходячи з Одкровення Божого, що Бог — єдиний по істоті і троїчний в особах — Отець, Син і Дух Святий».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com