УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про освячення Предстоятелем двох храмів: у селі Великий Карашин Макарівського району, та у селі Блиставиця Бородянського району. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з представниками Еладської Православної Церкви, зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з пілотами, нагородження Митрополитом Володимиром журналістів, присягу солдатів строкової служби, благодійну акцію «Переможці в житті», візит священників столиці до школи-інтернату у Хмельницькій області, благодійний концерт у селі Трушки Білоцерківської єпархії та про історико-патріотичний фестиваль «Хрест і меч».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Предстоятель РПЦ Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію до півріччя з дня кончини Святішого Патріарха Олексія ІІ (Росія), у Росії відбувся Великоріцький хресний хід, екс-міністр охорони здоров’я Росії Юрій Шевченко прийняв священицький сан.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь в неділю Всіх Святих: «Собор святих сяє дивним світлом віри і надії, різноманітними чеснотами, подвигами любові і самозречення. Вони сяють як зорі на тверді небесній. Ось лик святих патріархів і праотців, які, віруючи Божественним обітницям про пришестя в світ Спасителя, жили на землі заради Нього, як кочівники і пришельці».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com