УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про престольне свято на території майбутнього кафедрального собору. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення Митрополитом Володимиром храму в ім’я преподобного Агапіта Цілителя у столичному районі Троєщина, закладку Предстоятелем капсули у підмурки майбутнього храму при 8-й міській клінічній лікарні, що на Оболоні, подарунок Київського Ювелірного Заводу Києво-Печерській Лаврі, випуск Київських духовних шкіл, випуск академії МВС України та про презентацію підручника "Православна етика" на Кіровоградщині.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Православна митрополія у Кенії відсвяткувала своє 50-річчя, на Святій Горі Афон відбулася зміна членів місцевої розпорядчої влади - Священної Епістасії (Греція), храм Святої Трійці, що у бельгійському місті Шарлеруа відзначив 85-річчя існування парафії, на Камчатці розпочала регулярне мовлення православна інтернет-радіостанція «Современник» (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь в неділю пам’яті всіх святих, що в землях Русі просіяли: «Кожний день свята Церква, а разом з Нею і віруючі люди шанують пам’ять святих угодників Божих. Робиться це для того, щоб ми зверталися до них з молитвою і, навчаючись їх чеснотам, освячувалися їх святістю».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com