УКР РУС ENG 
   

Святіший Патріарх Кирил відвідав Рівне3 серпня Святіший Патріарх відвідав Ровенський кафедральний Свято-Воскресенський собор.

Архієпископ Ровенський і Острозький Варфоломій і духовенство єпархії зустріли Предстоятеля Руської Православної Церкви хлібом-сіллю.

У храмі та навкруги зібралися тисячі людей, що чекали Патріарха. Коли віряни побачили Святішого Владику, уся площа біля храму вибухнула привітальними вигуками: «Наш Патріарх Кирил».

Першими словами Предстоятеля Руської Православної Церкви до пастви, що чекала приїзду патріарха напередодні, став великодній вигук: "Христос Воскрес!". Близько тисячі людей хором відповіли: "Воістину Воскрес!".

Патріарх відзначив, що воскресіння Христово "дає сили через тисячі років нести Православ'я". "Воно дає сили долати крики та поділи", - заявив він і закликав зберігати любов і єдність, адже любов'ю долаються поділи і злість.

Михайлівський храм, розташований у підвалі Воскресенского собору, захопленого прихильниками Київського патріархату у 90-ті роки, Патріарх порівняв з катакомбами, у яких жили перші християни.

"Я низько вклоняюся вам, адже ви зберігаєте віру Православну!" - звернувся Першоієрарх парафіян. "Передаю благословення всьому місту, Ровенській єпархії, народу України", - додав він.

У дарунок приходу кафедрального собору Рівного, що багато років знаходиться у підвальному приміщенні, Патріарх передав ікону Спасителя.

Він подякував вірянам за можливість зустрічі і за те, що люди чекали його, і передав усім у благословення іконки святого князя Володимира, хрестителя Русі.

На промову Патріарха віряни відповіли вигуками "Наш Патріарх Кирил" та оплесками.

У той же час не змовкали й вигуки протестувальників: "Ганьба! Геть московського попа!".

Patriarh.in.ua
 
ФОТОЛІТОПИСsasha вт, 2010-01-05 13:48
Рівне - це складне місто в плані міжконфесійних відносин. Візит Святішого відбувся не в той день, коли це планувалося. Варто було б широко рекламувати такі грандіозні заходи у засобах масової інформації. А для цього можна скористатися досвідом Київської, Донецької, Кримської та інших єпархій, де на кожному важливому заході присутні журналісти.

ЗМІ будуть союзниками, якщо їх зацікавити, і зможуть розрадити та допомогти у багатьох скрутних ситуаціях. Тож, успіхів Вам, дорогі священики і віруючі Рівненської єпархії, у діалозі з вашими місцевими газетами, журналами, телеканалами та інтернет-сайтами, такми як наприклад
"Афіша Рівне".

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com