УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про свято Преображення Господнє. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про відвідини Блаженнішим Митрополитом Володимиром виставки «Медовий Спас» у Києво-Печерській Лаврі, престольне свято у Нещерівському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі, освячення храму в cелищі Хотянівка Вишгородського району, освячення шахти «Красноармійська-Західна №1», нагородження духовенства і мирян Київської єпархії, які взяли участь в організації архіпастирського візиту Святішого Патріарха Кирила в Україну, нагородження Церквою С.Я. Незавітіна, капітана Іллічівського морського торговельного порту, внесення до святців Ремунської Парвославної Церкви святителя Афанасія Царгород – Лубенського, літургію у військовому похідному храмі Архістратига Михаїла та про презентацію журналу «Віра і честь».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Перекладено Євангеліє мовою тайванських аборигенів (Тайвань), Блаженніший Патріарх Румунський Даниїл закликає включити релігієзнавство у шкільну програму (Румунія), 17 серпня корабель-храм «Андрій Первозваний» відбув із Новосибірського річкового порту з благодійною та медико-просвітньою місією (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово в день Преображення Господнього: «На горі Преображення перед лицем здивованих учнів, Господь Іісус Христос на мить відкрив не лише Свою славу, але і славу Царства Небесного, Горнього Ієрусалима, в якому Він зустріне душі своїх апостолів, коли вони закінчать свій земний подвиг мученицькою смертю».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com