УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Луганської єпархії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про перебування Почаївської ікони Божої Матері у Києві, ювілей у Білій Церкві, Церковне новоліття, проходження конференції військових медиків у Львові та про свято у Богуславі.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: вийшов новий циркуляр Святішого Патріарха Кирила стосовно духовної освіти (Росія), упокоївся професор МДАіС архімандрит Матфей (Мормиль) (Росія), у Домініканській Республіці буде побудовано перший православний храм, у Санкт-Петербурзі було відслужено Літургію в пам'ять блокадної дати (Росія), влада Ірану оголосила смертний вирок двом жінкам, прийнявшим християнство, поповнення у сім’ї протоієрея Іоанна Осяка (Росія), завершено один із етапів електрифікації острова Валааму (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово на свято Різдва Пресвятої Богородиці: «Різдво Богоматері – це початок неосяжної для людського розуму таємниці Боговтілення і нашого спасіння».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com