УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. В Києво-Печерській Лаврі відкрилися Дев’яті Міжнародні Успенські читання «Пам’ять і надія: горизонти та шляхи осмислення»Організаторами Читань є Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, Київська духовна академія і семінарія, Національний заповідник «Софія Київська», Інститут філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, Інститут релігійних наук св. Фоми Аквінського, Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур», Науково-видавниче об’єднання «Дух і літера».

Богословсько-філософський форум розпочав роботу в актовому залі Київської Духовної Академії привітанням Предстоятеля Української Православної Церкви і його доповіддю «Пам’ять про новий Єрусалим: київська традиція».

На першому пленарному засіданні з доповідями та вітаннями до учасників Читань звернулися Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович (Богословські роздуми про надію), ректор Київської Духовної Академії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (Київська ідея: історія і сучасність) та протоієрей Миколай Макар (Біблійне вчення про надію).

В понеділок 28 вересня Читання працюватимуть в Інституті філософії (вул. Трьохсвятительська, 4, к. 318), у вівторок 29 вересня – в Софії Київській (Криштальна зала), в середу 30 вересня – в Києво-Могилянській академії (корпус 1, ауд. 301).

Читайте також:

Епископ Переяслав-Хмельницкий Александр (Драбинко). Киев – Новый Иерусалим. К очеркам о киевской градософии >>>

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com