УКР РУС ENG 
   

РИМ-КИЇВ.Представник Української Православної Церкви взяв участь в конференції “Релігія і політична культура”29 вересня в Папському Григоріанському університеті Рима відбулася конференція “Релігія і політична культура”, організована під проводом німецького Фонда імені Конрада Аденауера.

На початку конференції до присутніх звернулися: ректор Григоріанського університету о. Джанфранко Гірланда, представник Європейської Народної Партії Костас Сасмадзоглу та керівник Римського представництва Фонда імені Конрада Аденауера Вільгельм Штаудахер.

З доповідями виступили італійський сенатор Марчелло Пера, президент міжнародного ПЕН-клубу Їржі Груша, професор теорії держави та права Боннського університету Йозеф Ізензее, професор філософії Берлінського університету ім. Гумбольдта та член Національної Ради Німеччини з питань етики Ріхард Шрьодер, професор Московського державного інституту міжнародних відносин Андрій Зубов, голова Комісії з цінностей партії ХДС Німеччини доктор Кристоф Бьор, федеральний міністр у відставці Клаудіа Кроуфорд, тощо.

Від Української Православної Церкви в конференції з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира взяв участь голова ВЗЦЗ УПЦ архімандрит Кирил (Говорун), який виступив із доповіддю на тему християнської культури як загальноєвропейського простору для міжрелігійних та міжкультурних діалогів.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com